Inwestycje deweloperskie w Polsce

 

Przejeżdżając ostatnio przez Poznań byłem pod wielkim wrażeniem tego, że żurawie budowlane wyrastają prawie w każdej części tego miasta. Nowe mieszkania w Poznaniu budują się w wielu dzielnicach i częściach miasta. Oprócz mieszkań powstają nowe biurowce, sale konferencyjne, centra biznesowe i inne budynki użyteczności publicznej. Poznań bardzo dynamicznie się rozwija wbrew temu, co widać w innych częściach Polski. Wydaje się, że kryzys ominął stolicę Wielkopolski.

Obecnie największą popularnością cieszą się nowe mieszkania czy szeregi budowane przez deweloperów na obrzeżach miasta. Dzięki spadkowi cen gruntów deweloperzy mogą sprzedawać mieszkania i domy taniej.

Jedną z największych inwestycji w Poznaniu w ostatnim dziesięcioleciu była niedawno zakończona przebudowa Dworca Głównego. Szczegóły są na pokazanym filmie.

 
sierpień
03 '16

Co może się podobać w apartamentowcu?

Co może się podobać w apartamentowcu?

(...) wszystkim wyglądem. Styl w jakim jest zaprojektowany apartamentowiec znacznie wyróżnia się na tle innych mieszkań. Jest to mieszkanie ekskluzywne, eleganckie przeznaczone dla osób bogatych w większości. Jeżeli ktoś mieszka w apartamencie na Mokotowie to wiąże się to z jakimś luksusem zawsze. Tak więc apartamentowiec przede wszystkim jest dużo ładniejszy od zwykłego mieszkania. Apartamentowiec na Mokotowie od zwykłego mieszkania różni się również ceną. Jeżeli coś jest nazywane mianem (...)

Artykuły: agencje nieruchomości, apartamenty, domy, mieszkania

 
lipiec
22 '16

Mieszkanie w stolicy na Żoliborzu

Mieszkanie w stolicy na Żoliborzu

(...) reprezentatywnych miejscach, gdzie dbałość o dobro wspólne nie była czymś priorytetowym. Mówiąc krótko - jeśli wcześniej mieliśmy doświadczenie z mieszkania w blokowisku, gdzie nasi sąsiedzi nie kwapili się do sprzątania po sobie, dbania o przestrzeń wspólną, zamiana adresu na apartament w stolicy może być miłą niespodzianką.Mieszkanie na Żoliborzu to dla mieszkańców Warszawy również pozytywny akcent, ponieważ właśnie Żoliborz wciąż jest jednym z najbardziej zielonych terenów miasta, więc jeśli (...)

Artykuły: agencje nieruchomości, apartamenty, biura nieruchomości, deweloper

 
październik
02 '13

Jak kupować apartamenty?

Jak kupować apartamenty?

(...) zarabiać. Na te pytania warto sobie znacznie wcześniej odpowiedzieć, aby móc wybrać takie mieszkanie, które spełni nasze wyobrażenia i oczekiwania także te finansowe.Kupując takie apartamenty powinniśmy przede wszystkim zwrócić także uwagę na lokalizację, która jest dość istotna.  Jeśli będziemy chcieli wynająć potem takie mieszkanie na pewno taka lokalizacja będzie istotna, dlatego warto zwrócić na to uwagę. Powinniście wiedzieć, że najlepiej przy parku aby znajdowało się takie mieszkanie, lub też w znanym i lubianym osiedlu jak choćby (...)

Artykuły: agencje nieruchomości, apartamenty, deweloper, domy