Inwestycje deweloperskie w Polsce

 

Przejeżdżając ostatnio przez Poznań byłem pod wielkim wrażeniem tego, że żurawie budowlane wyrastają prawie w każdej części tego miasta. Nowe mieszkania w Poznaniu budują się w wielu dzielnicach i częściach miasta. Oprócz mieszkań powstają nowe biurowce, sale konferencyjne, centra biznesowe i inne budynki użyteczności publicznej. Poznań bardzo dynamicznie się rozwija wbrew temu, co widać w innych częściach Polski. Wydaje się, że kryzys ominął stolicę Wielkopolski.

Obecnie największą popularnością cieszą się nowe mieszkania czy szeregi budowane przez deweloperów na obrzeżach miasta. Dzięki spadkowi cen gruntów deweloperzy mogą sprzedawać mieszkania i domy taniej.

Jedną z największych inwestycji w Poznaniu w ostatnim dziesięcioleciu była niedawno zakończona przebudowa Dworca Głównego. Szczegóły są na pokazanym filmie.

 
lipiec
22 '16

Mieszkanie w stolicy na Żoliborzu

Mieszkanie w stolicy na Żoliborzu

(...) chcemy mieć trochę zieleni, drzew i krzewów w okolicy, to zdecydowanie dobry adres.Wiele osób wyjeżdżających do Warszawy nie ma sprecyzowanych planów co do tego, gdzie dokładnie chce mieszkać i co robić, ale niewątpliwie ciągle to właśnie Warszawa daje najwięcej opcji wyboru, chociaż to powoli się zmienia, polskie miasta ciągle się rozwijają i możliwości pracy znajdziemy także w Trójmieście, Poznaniu, czy Wrocławiu. Poza tym Polacy są coraz bardziej przedsiębiorczy i gdy nie mogą znaleźć pracy, o (...)

Artykuły: agencje nieruchomości, apartamenty, biura nieruchomości, deweloper

 
maj
08 '14

Garaże dołączone do Twojego mieszkania

Garaże dołączone do Twojego mieszkania

(...) Nasze mieszkanie jest w stanie zapewnić nam duże możliwości, jeśli oczywiście zadbamy o jego funkcjonalność. W jaki sposób można ją uzyskać? Warto o to zapytać dewelopera, który z pewnością wszystko wyjaśni. Wystarczy przyjrzeć się urządzeniom, które sprawiają, że nasze mieszkanie jest przytulne, zdrowe, a zarazem pełne rozrywki.Posiadanie takiej elektroniki w mieszkaniu okazuje się więc bardzo cenne. Można również nią sterować za pomocą prostych urządzeń, pilotów czy nawet poprzez swój telefon, tablet, komputer. Technologia informatyczna, która znajduje zastosowanie również w budownictwie coraz bardziej idzie do (...)

Artykuły: biura nieruchomości, deweloper, domy