Inwestycje deweloperskie w Polsce

 

Przejeżdżając ostatnio przez Poznań byłem pod wielkim wrażeniem tego, że żurawie budowlane wyrastają prawie w każdej części tego miasta. Nowe mieszkania w Poznaniu budują się w wielu dzielnicach i częściach miasta. Oprócz mieszkań powstają nowe biurowce, sale konferencyjne, centra biznesowe i inne budynki użyteczności publicznej. Poznań bardzo dynamicznie się rozwija wbrew temu, co widać w innych częściach Polski. Wydaje się, że kryzys ominął stolicę Wielkopolski.

Obecnie największą popularnością cieszą się nowe mieszkania czy szeregi budowane przez deweloperów na obrzeżach miasta. Dzięki spadkowi cen gruntów deweloperzy mogą sprzedawać mieszkania i domy taniej.

Jedną z największych inwestycji w Poznaniu w ostatnim dziesięcioleciu była niedawno zakończona przebudowa Dworca Głównego. Szczegóły są na pokazanym filmie.

 
wrzesień
06 '16

Inwestor zastępczy a budowa domu

Inwestor zastępczy a budowa domu

(...) zastępczy, czy inaczej inspektor nadzoru inwestorskiego. Jest to specjalista w dziedzinie obsługi inwestycyjnej, który dzięki swojej wiedzy i doświadczeniu będzie w stanie monitorować przebieg prac budowlanych w każdym aspekcie. W ten sposób inwestor może być pewny o jakość stosowanych materiałów i poprawność ich montażu, co zagwarantuje mu bezawaryjność danego elementu budynku. Bieżące sprawdzanie pracy ekipy budowlanej pozwala również na natychmiastowe wykrycie i (...)

Artykuły: agencje nieruchomości, budownictwo, domy, nieruchomości

 
listopad
08 '11

Domowo

Domowo

(...) budynku.Jaki jest widok z okna. Pamiętaj, że przez najbliższe kilka lat to będziesz właśnie oglądał.Czy dom będzie miał piwnicę. To zwiększa koszty. Warto uwzględnić to w projekcie domu jednorodzinnego.Czy dom jednorodzinny będzie wyposażony w poddasze. To będą niższe koszty o 5-10 proc.Masz do wyboru:zakupić indywidualne kosztorys projektu jednorodzinnych,zakupić gotowe projekty tanich domów (...)

Artykuły: budowa domu, budownictwo, usługi budowlane