Inwestycje deweloperskie w Polsce

 

Przejeżdżając ostatnio przez Poznań byłem pod wielkim wrażeniem tego, że żurawie budowlane wyrastają prawie w każdej części tego miasta. Nowe mieszkania w Poznaniu budują się w wielu dzielnicach i częściach miasta. Oprócz mieszkań powstają nowe biurowce, sale konferencyjne, centra biznesowe i inne budynki użyteczności publicznej. Poznań bardzo dynamicznie się rozwija wbrew temu, co widać w innych częściach Polski. Wydaje się, że kryzys ominął stolicę Wielkopolski.

Obecnie największą popularnością cieszą się nowe mieszkania czy szeregi budowane przez deweloperów na obrzeżach miasta. Dzięki spadkowi cen gruntów deweloperzy mogą sprzedawać mieszkania i domy taniej.

Jedną z największych inwestycji w Poznaniu w ostatnim dziesięcioleciu była niedawno zakończona przebudowa Dworca Głównego. Szczegóły są na pokazanym filmie.

 
lipiec
22 '16

Mieszkanie w stolicy na Żoliborzu

Mieszkanie w stolicy na Żoliborzu

(...) Apartament w stolicy to mieszkanie każdego, kto chociaż raz pomyślał o tym, że widzi siebie w wielkim mieście. Jako że w polskich realiach to właśnie Warszawa daje w tym względzie największe możliwości, wiele osób decyduje się na przeprowadzkę do Warszawy właśnie dlatego, aby móc znaleźć tam dla siebie pracę, a potem i docelowo miejsce na stałe, o którym można mówić - dom.Nowe mieszkanie na Żoliborzu w apartamentowcu na pewno jest wyzwaniem zwłaszcza dla osób wcześniej mieszkających w mniej (...)

Artykuły: agencje nieruchomości, apartamenty, biura nieruchomości, deweloper

 
maj
08 '14

Garaże dołączone do Twojego mieszkania

Garaże dołączone do Twojego mieszkania

(...) przodu. Wystarczy tylko z nią nadążać, a starają się tak czynić już coraz bardziej wymagający inwestorzy budowlani.Jak nazwa wskazuje, wydają się być oni wymagający, ponieważ jest to wynikiem nowych oczekiwań klientów, z którymi mają zamiar współpracować. Bez nich tak naprawdę nie byliby w stanie osiągać jakichkolwiek dochodów. Jeśli właśnie w taki sposób patrzymy na swoją sytuację, jak i dodatkowe umiejętności, to bardzo korzystnie na tym wychodzimy.Właśnie tak doszło do tego, że w projektach domków jednorodzinnych pojawiły się także garaże bądź inne nieruchomości. Inwestorzy zaznaczyli projektantom, jak duże (...)

Artykuły: biura nieruchomości, deweloper, domy

 
październik
02 '13

Jak kupować apartamenty?

Jak kupować apartamenty?

(...) Ochota. Warto więc zdecydowanie zwrócić uwagę na takie istotne elementy, które na pewno będą miały ogromne znaczenie przy wynajmie takiego mieszkania.Jeśli szukacie miejsca dla siebie warto zwrócić uwagę także na komunikację i połączenia, które są równie istotne. Warto także zwrócić uwagę czy takie nowe apartamenty są rzeczywiście godne swojej ceny.  Warto także pomyśleć o zakupieniu takiego mieszkania w Warsaw czy też w takich miastach, które cieszą się dużą popularnością.Luksusowe apartamenty czy też luksusowe mieszkania to dziś (...)

Artykuły: agencje nieruchomości, apartamenty, deweloper, domy