Inwestycje deweloperskie w Polsce

 

Przejeżdżając ostatnio przez Poznań byłem pod wielkim wrażeniem tego, że żurawie budowlane wyrastają prawie w każdej części tego miasta. Nowe mieszkania w Poznaniu budują się w wielu dzielnicach i częściach miasta. Oprócz mieszkań powstają nowe biurowce, sale konferencyjne, centra biznesowe i inne budynki użyteczności publicznej. Poznań bardzo dynamicznie się rozwija wbrew temu, co widać w innych częściach Polski. Wydaje się, że kryzys ominął stolicę Wielkopolski.

Obecnie największą popularnością cieszą się nowe mieszkania czy szeregi budowane przez deweloperów na obrzeżach miasta. Dzięki spadkowi cen gruntów deweloperzy mogą sprzedawać mieszkania i domy taniej.

Jedną z największych inwestycji w Poznaniu w ostatnim dziesięcioleciu była niedawno zakończona przebudowa Dworca Głównego. Szczegóły są na pokazanym filmie.

 
listopad
09 '15

Przestrzeń do wypoczynku

Przestrzeń do wypoczynku

(...) oraz wczesną jesienią. W tych porach roku możemy zorganizować tam grilla dla naszych przyjaciół, czy po prostu wypocząć po ciężkim dniu pracy na bujanej leżance. Gdyby nie zadaszenie tarasu, niefortunna aura pogodowa mogłaby pokrzyżować nasze plany. Dodatkowy sufit spełnia więc istotną rolę, dzięki niemu na tarasie możemy podziwiać burze lub po prostu wsłuchać się w dźwięk spadających kropli deszczu.Jeżeli zależy nam na tym, aby nawet w zimę móc czerpać korzyści z kontaktu z naszym ogrodem (zwłaszcza z pewnej (...)

Artykuły: dekoracja wnętrz, dom, ogród