Inwestycje deweloperskie w Polsce

 

Przejeżdżając ostatnio przez Poznań byłem pod wielkim wrażeniem tego, że żurawie budowlane wyrastają prawie w każdej części tego miasta. Nowe mieszkania w Poznaniu budują się w wielu dzielnicach i częściach miasta. Oprócz mieszkań powstają nowe biurowce, sale konferencyjne, centra biznesowe i inne budynki użyteczności publicznej. Poznań bardzo dynamicznie się rozwija wbrew temu, co widać w innych częściach Polski. Wydaje się, że kryzys ominął stolicę Wielkopolski.

Obecnie największą popularnością cieszą się nowe mieszkania czy szeregi budowane przez deweloperów na obrzeżach miasta. Dzięki spadkowi cen gruntów deweloperzy mogą sprzedawać mieszkania i domy taniej.

Jedną z największych inwestycji w Poznaniu w ostatnim dziesięcioleciu była niedawno zakończona przebudowa Dworca Głównego. Szczegóły są na pokazanym filmie.

 
maj
07 '17

Okna - lepsze z drewna czy z PCV?

Okna - lepsze z drewna czy z PCV?

(...) Okna to jedne z najważniejszych elementów każdego budynku. W dużej mierze od nich zależy, ile ciepła ucieka na zewnątrz. W pewnym momencie wydawało się, że drewniane okna odejdą na zawsze do lamusa, ustępując miejsca teoretycznie lepszym i tańszym nieco ramom okiennym z PCV. Tak się jednak nie stało, co więcej, coraz częściej, podczas budowy domu decydujemy się na zakup okien drewnianych - co potwierdzają specjaliści z artel-art.pl.Ramy okienne z PCV - wady i zaletyOkna z PCV odznaczają się przede wszystkim przystępnymi cenami. W porównaniu do okien wykonanych z drewna, koszt zakupu może być nawet o połowę niższy. Kolejną zaletą ram okiennych (...)

Artykuły: działki, mieszkania, nieruchomości

 
marzec
17 '14

Wynajem daje wolność

Wynajem daje wolność

(...) Mieszkanie na swoim daje poczucie wolności. Na swoim, czyli samodzielne. Można więc samemu wynajmować mieszkanie i być absolutnie wolnym. Można cieszyć się życiem, każdą swobodną chwilą i jednocześnie za wszystko być samemu odpowiedzialnym. Każda podjęta decyzja jest naszą własną decyzją, a nie powstaje pod wpływem czyichś oczekiwań. Dlatego jeśli (...)

Artykuły: działki, mieszkania, nieruchomości, ogłoszenia, pokoje