Inwestycje deweloperskie w Polsce

 

Przejeżdżając ostatnio przez Poznań byłem pod wielkim wrażeniem tego, że żurawie budowlane wyrastają prawie w każdej części tego miasta. Nowe mieszkania w Poznaniu budują się w wielu dzielnicach i częściach miasta. Oprócz mieszkań powstają nowe biurowce, sale konferencyjne, centra biznesowe i inne budynki użyteczności publicznej. Poznań bardzo dynamicznie się rozwija wbrew temu, co widać w innych częściach Polski. Wydaje się, że kryzys ominął stolicę Wielkopolski.

Obecnie największą popularnością cieszą się nowe mieszkania czy szeregi budowane przez deweloperów na obrzeżach miasta. Dzięki spadkowi cen gruntów deweloperzy mogą sprzedawać mieszkania i domy taniej.

Jedną z największych inwestycji w Poznaniu w ostatnim dziesięcioleciu była niedawno zakończona przebudowa Dworca Głównego. Szczegóły są na pokazanym filmie.

 
maj
08 '14

Garaże dołączone do Twojego mieszkania

Janek

Janek

Nasze mieszkanie jest w stanie zapewnić nam duże możliwości, jeśli oczywiście zadbamy o jego funkcjonalność. W jaki sposób można ją uzyskać? Warto o to zapytać dewelopera, który z pewnością wszystko wyjaśni. Wystarczy przyjrzeć się urządzeniom, które sprawiają, że nasze mieszkanie jest przytulne, zdrowe, a zarazem pełne rozrywki.

Posiadanie takiej elektroniki w mieszkaniu okazuje się więc bardzo cenne. Można również nią sterować za pomocą prostych urządzeń, pilotów czy nawet poprzez swój telefon, tablet, komputer. Technologia informatyczna, która znajduje zastosowanie również w budownictwie coraz bardziej idzie do przodu. Wystarczy tylko z nią nadążać, a starają się tak czynić już coraz bardziej wymagający inwestorzy budowlani.

Jak nazwa wskazuje, wydają się być oni wymagający, ponieważ jest to wynikiem nowych oczekiwań klientów, z którymi mają zamiar współpracować. Bez nich tak naprawdę nie byliby w stanie osiągać jakichkolwiek dochodów. Jeśli właśnie w taki sposób patrzymy na swoją sytuację, jak i dodatkowe umiejętności, to bardzo korzystnie na tym wychodzimy.

Właśnie tak doszło do tego, że w projektach domków jednorodzinnych pojawiły się także garaże bądź inne nieruchomości. Inwestorzy zaznaczyli projektantom, jak duże znaczenie odgrywa dla nich posiadanie takiego garażu, w pobliżu swojego mieszkania. Po pierwsze dzięki niemu znajdują zawsze miejsce na przechowanie swojego samochodu, jak i ważnych narzędzi. Dodatkowo taki garaż gwarantuje jeszcze dostęp do rzeczy, które nie znajdują się w ciągłym użytkowaniu, posiadają na przykład przeznaczenie sezonowe.

Takie budowy zaleca sam deweloper, tworzący większe osiedla, wraz z grupą garaży przeznaczonych dla mieszkańców. Korzystnie dla nas, jeśli zwrócimy jeszcze uwagę na dodatkowe opcje sterowania takim garażem. Można kontrolować jego działanie także za pomocą pilotów, jak i własnego telefonu, smartfona.

domy
deweloper
biura nieruchomości

frazy kluczowe: domy, deweloper, biura nieruchomości


 

Warto zobaczyć

Nieruchomości, Domy, Mieszkania, Agencje nieruchomości, Apartamenty, Deweloper, Biura nieruchomości

Piszą na tym blogu

Dorota, Nina, Daniel, Janek

Archiwum

Maj 2017, Wrzesień 2016, Sierpień 2016, Lipiec 2016, Listopad 2015, Maj 2014, Marzec 2014, Październik 2013, Grudzień 2012, Listopad 2012, Listopad 2011