Inwestycje deweloperskie w Polsce

 

Przejeżdżając ostatnio przez Poznań byłem pod wielkim wrażeniem tego, że żurawie budowlane wyrastają prawie w każdej części tego miasta. Nowe mieszkania w Poznaniu budują się w wielu dzielnicach i częściach miasta. Oprócz mieszkań powstają nowe biurowce, sale konferencyjne, centra biznesowe i inne budynki użyteczności publicznej. Poznań bardzo dynamicznie się rozwija wbrew temu, co widać w innych częściach Polski. Wydaje się, że kryzys ominął stolicę Wielkopolski.

Obecnie największą popularnością cieszą się nowe mieszkania czy szeregi budowane przez deweloperów na obrzeżach miasta. Dzięki spadkowi cen gruntów deweloperzy mogą sprzedawać mieszkania i domy taniej.

Jedną z największych inwestycji w Poznaniu w ostatnim dziesięcioleciu była niedawno zakończona przebudowa Dworca Głównego. Szczegóły są na pokazanym filmie.

 
grudzień
02 '12

Ogłoszenia sprzedaży nieruchomości

Ogłoszenia sprzedaży nieruchomości

(...) sytuacji, stawki ofertowe domów nie spadły zbyt gwałtownie a odnotowały tylko niewielkie spadki - konstatuje Jan Zawrocki z agencji pośrednictwa nieruchomości w Warszawie. Nie spodziewamy się, aby sytuacja ta uległa zmianie do końca bieżącego roku.Popyt rynkowy w Warszawie na mieszkania, domy i inne nieruchomości pod wynajem jest pochodną (...)

Artykuły: domy, kredyty, mieszkania, nieruchomości