Inwestycje deweloperskie w Polsce

 

Przejeżdżając ostatnio przez Poznań byłem pod wielkim wrażeniem tego, że żurawie budowlane wyrastają prawie w każdej części tego miasta. Nowe mieszkania w Poznaniu budują się w wielu dzielnicach i częściach miasta. Oprócz mieszkań powstają nowe biurowce, sale konferencyjne, centra biznesowe i inne budynki użyteczności publicznej. Poznań bardzo dynamicznie się rozwija wbrew temu, co widać w innych częściach Polski. Wydaje się, że kryzys ominął stolicę Wielkopolski.

Obecnie największą popularnością cieszą się nowe mieszkania czy szeregi budowane przez deweloperów na obrzeżach miasta. Dzięki spadkowi cen gruntów deweloperzy mogą sprzedawać mieszkania i domy taniej.

Jedną z największych inwestycji w Poznaniu w ostatnim dziesięcioleciu była niedawno zakończona przebudowa Dworca Głównego. Szczegóły są na pokazanym filmie.

 
marzec
17 '14

Wynajem daje wolność

Wynajem daje wolność

(...) dobrze, ale wynajem mieszkań Cię przeraża? Nie przejmuj się. Po prostu jedź i idź na żywioł. Tydzień wystarczy na znalezienie naprawdę wartościowego i atrakcyjnego mieszkania do wynajęcia. Dlatego zamiast myśleć, trzeba działać. Mieszkania w Warszawie są nie tylko zadbane, ale przede wszystkim ciekawie zaprojektowane. Mieszka się tam w komforcie i w (...)

Artykuły: działki, mieszkania, nieruchomości, ogłoszenia, pokoje